Lajme

Benzi luksoz përplaset me Golf-in në Elbasan (Video)

Një áksident është regjistruar mbrëmjen e sotme në aksin Elbasan – Metalurgji. Dy automjete tip Golf 6 dhe C Class i ri, janë përplasur. Për pasojë është plágosur drejtuesi i Golf 6, gjendja shëndetësore e të cilit nuk dihet ende. Pòlicia ka mbërritur në vendngjarje dhe po heton për shkaqet.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close