Lajme

Berat/ Gruaja gjendet e vetëvarur në banesë

Një ngjarje e rëndë është shënuar në lagjen Kala të Beratit, mëngjesin e sotëm. Policia njofton se një e moshuar është gjetur e v etëv arur në banesë nga fqinjët dhe pa shenja jete.

Raportohet se nga këqyrja paraprake nuk evidentohen shenja dhune, ndërsa grupi h etimor është duke punuar për zbardhjen e ngjarjes.

“Më datë 16.06.2021, rreth orës 10:15, në lagjen “Kala”, Berat, është gjetur e vetëva rur​ në banesë nga fqinjët, pa shenja jete shtetasja N.P., 76 vjeçe. Nga kqyrja paraprake nuk evidentohen shenja d hune”, njofton policia.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: