Lajme

Bie bora e parë në Shqipëri/ ARRSH: Temperatura shënon 4 °C, qarkullimi kryhet pa probleme

Data 20 nëntor me sa duket ka shënuar zyrtarisht fillimin e dimrit.

Në Qafë Thore janë shënuar reshjet e para të borës.

Autoriteti Rrugor Shqiptar bën me dije se temperatura shënon 4 °C.

Qarkullimi kryhet pa probleme, mjetet dhe punëtorët janë në terren, në gatishmëri për çdo situatë.

Bie bora e parë në Shqipëri/ ARRSH: Temperatura shënon 4

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close