Lajme

Burri humb ndjenjat në mes të Elbasanit (Video)

Një burrë i moshës rreth 50 vjeç ka humbur ndjenjat ne mes të qytetit të Elbasanit, ndërsa është shoqëruar me urgjencë drejT spitalit. Qytetarët e Elbasanit janë tron ditur mesditën e sotme ndërsa një person në moshë ka rënë pa ndjenja në beton duke përplasur kokën.

Menjëherë kanë ndërhyre efektivët blu të cilët kanë lajmëruar ambulancën duke bërë të mundur dërgimin e tij në spital.  Mjekët dyshojnë se pacienti i tyre kishte konsumuar shumë alkool, ndërsa po mjekohet dhe për plagët që ka marrë në kokë.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: