Lajme

Burri i zhveshur terrorizon qytetarët e Tiranës në mes të rrugës

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur ditën e sotme në Tiranë, ku një burrë i zhveshur ka ndaluar një autobus dhe ka terrorizuar udhëtarët duke i sharë dhe kërcënuar. Burimet bëjnë me dije se burri ka qenë në gjende të d ehur.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close