BotaLajme

Burri ndjek pas derrin e egër që i “mori” laptopin

Fotografitë e postuara në mediat sociale të premten tregojnë një burrë të moshës së mesme duke vrapuar pas derrit dhe dy derrave të saj në afërsi të një liqeni në Teufelssee të Berlinit. Fatkeqësisht, ai ishte i rrethuar nga persona të tjerë. Burri “i tregoi të gjitha”, tha Adele Landauer, aktore dhe trajnere, e cili thotë se bëri fotografitë.

Burri, i cili nuk është identifikuar, ia nisi të qeshurës në fund pasi arriti të rimerrte laptopin, sipas gazetës së përditshme të Gjermanisë, Bild. Landauer tha se i tregoi burrit fotografitë më vonë dhe “ai qeshi me zë të lartë dhe më autorizoi që t’i botoja”. Derrat e egër janë një pamje e zakonshme në pyjet përreth Berlinit dhe herë pas here mund të shihen në parqet e qytetit.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: