Lajme

Burri s’po ia hiqte sytë në palestër, shikoni si ia punoi

Një trajnere personale në fitness ka publikuar një video të një burri i cili e vinte në siklet duke e vëzhguar ndërsa ajo stërvitej në palestër. Gruaja punon si trajnere personale në një qendër fitnesi në Kaliforni dhe videoja e publikuar në Tik Tok ka shkaktuar shumë debat. “Ky plak nuk mi heq sytë në palestër” shkruan ajo ndërsa shton: Prandaj thirra burrin tim që të stërvitet pranë meje.”

Më pas i tha burrit se nëse donte të vijonte stërvitjen duhej të ndalonte së shikuari në atë mënyrë duke e bërë atë të ndihej keq.  Dhe përgjigjja e tij ishte: “Po shikoj vërdallë” Në momentin kur gruaja i tha se e kishte filmuar ai menjëherë mbylli gojën. Videoja u shpërnda në tik tok dhe është bërë virale duke u parë nga më shumë se 17 milionë herë. Videoja ka marrë 30 mijë komente nga të cilat disa mbrojnë qëndrimin e gruas e disa të tjerë të burrit.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: