Lajme

Debate në avion, fluturimi nga Stambolli shtyhet për 5 orë

Fluturimi i një avioni nga Stambolli në drejtim të Tunizisë të paktën është shtyrë 5 orë, pasi disa pasagjerë u përleshën në bordin e avionit. “Daily Mail” shkruan se incidenti nisi menjëherë sapo pasagjerët hipën në avion dhe po sistemonin bagazhet e tyre.

Fillimisht p ërplasja nisi midis disa femrave, ndërsa pastaj u përfshi edhe një burrë. Zyrtarët e linjës ajrore, në një deklaratë zyrtare, bën të ditur se përleshja në bordin e avionit, detyroi që fluturimi të shtyhej për 5 orë.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: