Lajme

Deputetja Hajdari quan Laprakën si kryeqytet!

Diten e hënë dhe një herë në çdo muaj, deputetë e ministra do të “qajnë hallet” e popullit në një seancë të posaçme parlamentare.

Pikërisht në këtë seancë të pasdites, deputetja Rudina Hajdari ishte një ndër politikanet që foli në lidhje me problematikat e ngritura nga qytetarët. Gjatë fjalës së saj, sërish deputetja u “pushtua” nga emocioni dhe bëri disa gafa, të cilat mund t’i ndiqni në videon e mëposhtme:

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: