Lajme

Divjakë, turisti skocez gjen një person të pajetë në pyll

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Divjakë. Është gjetur i vdekur në pyll një person rreth të 40-ve. Mësohet se viktima është gjetur nga një turist skocez. Ka qenë pikërisht ky i fundit që ka lajmëruar policinë. Deri më tani ka pak detaje në lidhje me këtë ngjarjen dhe ende mungon komunikata zyrtare e policisë.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close