Lajme

“Djali më ofendoi dhe e qëllova” / Autori i vrasjes së 8-vjeçarit rrëfen si e kreu krimin

Zbardhet një tjetër dëshmi e Klodian Çalamanit, autorit të k rimit monstruoz në fshatin Grecalli të Fierit, ku 38-vjeçari v rau dhe g roposi në oborrin e shtëpisë së tij një fëmijë 8-vjeçar. “News 24“ raporton se autori i k rimit m akabër ka deklaruar para policisë se: “Djali më ofendoi dhe e qëllova“.

Më herët në dëshminë paraprake Klodian Çalamani tha se djalin e kishte marrë në shtëpi dhe më pas e kishte groposur në oborr. I mituri ishte filmuar gjatë ditës së sotme duke bërë xhiro me biçikletë, ndërsa më pas ishte parë që hynte drejt shtëpisë së autorit. Pasi efektivët kontrolluan të gjithë shtëpinë e autorit të krimit pikasën një gropë të madhe me dhe.

Policët nisën gërmimet dhe zbuluan trupin e pajetë të 8-vjeçarit që dyshohet të jetë goditur me sende të forta në kokë, si kazmë apo lopatë. Klodian Çalamani njihej në zonë si një person që abuzonte me alkoolin, dhe 15 vite më parë kishte bashkëpunuar në p engmarrjen dhe d hunimin brutal të një vajze 16-vjeçare.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: