fbpx
Lajme

‘Dua t’i them më fal, të dua’, i ati i Ergi Dinit shp ërthen në lot në emision

Këtë pasdite i ftuar në emisionin “Ftesë në 5” me Bieta Sulon ishte Dashamir Dini, i ati i të ndjerit Ergi Dini. Në emision u diskutua rreth eksperimentit të bërë në Korenë e Jugut: me anë të disa pajisjeve shumë të avancuara, nëna takon virtualisht të bijën e cila ka ndërruar jetë.

Dashamir Dini u shpreh se pajisja në fjalë do lumturonte shumë njerëz që kanë humbur të afërmit, prindër që kanë humbur fëmijët. Ai shp ërtheu në lot teksa fliste për Ergin, se sa shumë e ka marrë malli për të dhe se sa shumë fjalë do donte t’i thoshte.

“Unë tim biri s’arrita me i dhanë jetën teme që ai të ishte gjallë. Unë po jetoj jetën e tim biri. Më vijnë dy mijë mendime që s’mbarojnë kurrë. Është një t merr, një f err i vërtetë. Unë kam nevojë shumë për atë, me i thanë ‘më fal’, më i thanë ‘të du’, që të gjitha unë ia kam thënë”, u shpreh ai mes lotësh, duke përlotur moderatoren Bieta Sulon, të ftuarit e tjerë e të gjithë publikun.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button