Lajme

Durrës, furgoni përplaset me trenin, një i plagosur

Një furgon është përplasur me trenin në Shkozet të Durrësit. Policia njofton se furgoni tip “Benz”, me drejtues shtetasin I. M., është p ërplasur me trenin në afërsi të rrugës “Asti Gogoli”. Me datë 11.11.2021, rreth orës 08:10, në rrugën Asti gogoli, Shkozet, mjeti tip “Benz” furgon me drejtues shtetasin I. M., 51 vjeç, është përplasur me trenin. Si pasojë e përplasjes është d ëmtuar drejtuesi i mjetit, i cili ndodhet nën kujdesin e mjekëve, jashtë rr ezikut për jetën. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: