Lajme

Durrës: Makina shmang plasjen, përfundon në hekurat anës rrugës

Një aksidenti ka ndodhur rreth orës 08:35. “Shtetasja I.V., ka humbur kontrollin e mjetit dhe ka dalë jashtë rruge, për pasojë është dëmtuar, e cila ndodhet në spital, jashtë rrezikut për jetën”– njofton policia.

Tiranë/Informacion paraprak Më datë 08.07.2020, rreth orës 08:35, në autostradën Durrës – Tiranë, mjeti me drejtuese shtetasen I.V., ka humbur kontrollin e mjetit dhe ka dalë jashtë rrugë, për pasojë është dëmtuar drejtuesja e mjetit, e cila ndodhet në spital, jashtë rrezikut për jetën. Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijon puna për zbardhjen e rrethanave.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close