Lajme

Video\ Durrës, shpërthen në flakë makina

Një automjet tip “Benz” shpërtheu në flakë sot në Durrës, në zonën tek kryqëzimi në afërsi të Pallatit të Sportit Ramazan Njala.

Dyshohet se shkak për këtë është bërë shpërthimi i impiantit të gazit.

Bëhet me dije se makina është në pronësi të Ilir Nishanit, i cili është vëllai i ish-presidentit Bujar Nishani. Mësohet se shoferi është në gjendje të mirë shëndetësore. Dyshohet se flakët janë shkaktuar pasi ka shpërthyer impanti i gazit.

Fatmirësisht nuk ka persona të lënduar nga kjo ngjarje. Pamje nga shpërthimi i makinës në flakë në Durrës

Durrës/Informacion paraprak Më datë 31.10.2020, rreth orës 10:10, në lagjen nr.12, Durrës, ka marë flakë në ecje mjeti tip “Benz”, me drejtues shtetasin I. N., 48 vjeç, nga e cila ka vetëm dëme materiale. Nga hetimet paraprake dyshohet se mjeti ka marë flakë nga një shkëndijë elektrike. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close