Lajme

Durrës/ Trupi i pajetë i një personi gjendet në një pallat të pabanuar

Trupi i pajetë i një personi është gjetur sot në ambjentet e një pallati të pabanuar në Durrës. Ngjarja u regjistrua në zonën e plazhit.

Paraprakisht dyshohet se viktima, trupi i të cilit u gjet i djegur, është një endacak. Policia pritet të hedhë më shumë dritë mbi ngjarjen dhe identifikimin e viktimës.

Njoftimi i policisë:Nje person i djegur eshte gjetur ne ambjentet e nje pallati te pabanuar ne zonen e plazhit. Policia dhe autoambulanca po shkojne ne vendin e ngjarjes. Ende nuk eshte idendifikuar viktima, ndersa dyshohet te jete endacak.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close