Lajme

Dy automjete dalin nga rruga e përfundojnë në kanal

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e së mërkurës në Lezhë. Mësohet se dy mjete që po lëviznin në drejtim në Lezhës kanë dalë nga rruga dhe kanë përfunduar në një kanal me ujë, në anë të rrugës.

Për pasojë, i plagosur ka mbetur një nga drejtuesit e mjeteve që është dërguar në spitalin e Lezhës. Policia ka nisur hetimet për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close