Lajme

E fundit, furgoni përplas një grua në Lushnjë

Një e moshuar ka humbur jetën në Lushnje si pasojë e një aksidenti rrugor. Mësohet se ngjarja ka ndodhur në aksin Lushnje-Berat në dalje të Karbunares ku një automjet tip furgon ka p ërplasur për v dekje një këmbësore. Bëhet me dije se ngjarja ka ndodhur në momentin që e moshuara po përpiqej që të kalonte në anën tjetër të rrugës. Ndërkohë akoma nuk ka asnjë informacion në lidhje me identitetin dhe moshën e v iktimës.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: