Lajme

E pranon vetë Alibeaj: Evi Kokalarin e sulmuan dy zonja që ne i përdorim si militante

Nënkryetari i Partisë Demokratike, Enkelejd Alibeaj, ka pranuar mbremjen e sotme se grate qe sulmuan diten e sotme Evi Kokalarin ne Seline blu jane dy militante te PD-se.

Ai tregoi ne Open se dy zonjat që sulmuan Kokalarin quhen Drita dhe Violeta, ndërsa tregoi se ato janë thjesht militante të PD-së, që thirren për fushata dhe protesta dhe janë gjithmonë të gatshme.

“Të dyja zonjat, si Drita dhe Violeta janë militante të Partisë Demokratike, të cilat nuk kanë marrë asgjë nga partia. Ne i thërrasim në fushata, në protesta dhe ato janë gjithmonë gati të vijnë. Kjo është ajo që na shqetëson, nuk duhet të arrihet deri aty ku shkoi situata”, tha Alibeaj.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close