Lajme

E rëndë në Berat, bie një person nga Kalaja, ngec në shkëmbinj

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin e Beratit, ku një person ka rënë nga tabja e Kalasë ku është i vendosur flamuri dhe ka ngecur në një shkemb. Nuk dihet ende identiteti i personit që është rrëzuar dhe as gjendja shëndetësore në të cilin ai ndodhet. Policia dhe zjarrfikësit ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për lokalizimin e vendit ku ka rënë personi, dhe shpëtimin e tij nëse përplasja nuk ka rezultuar fatale.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close