Lajme

E rëndë/ Sherr me mjete të mprehta në Tiranë, një person i lënduar

Një person ka mbetur i plagosur me thikë ditën e sotme në kryeqytet. Bëhet me dije se ngjarja ka ndodhur pas një konflikti për motive të dobëta.

Ndër të tjera mësohet se konflikti mes palëve ndodhi rreth orës 15:45, në rrugën “Konferenca e Pezës”.

Sipas policisë ka dyshime që shtetasi me inicialet G. V., ka goditur me mjet prerës (thikë) shtetasin G.B., i cili u dërgua në spital dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën. Është bërë shpallja në kërkim e shtetasit G. V dhe po punohet për kapjen e tij. Grupi hetimor vijon punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: