Lajme

Einxhel gati për fëmijën e parë, Dagz: E kam ndarë mendjen prej kohësh…

Moderatorja Einxhel Shkira dhe Dj Dagz duket se janë gati për pritjen e fëmijës së tyre të parë. I ftuar në “Wake Up” mëngjesin e sotëm, Dagzit iu bë një surprizë nga Einxhel, e cila në një lidhje direkte tha se pret tja mbushë mendjen atij për një fëmijë.

Dagz tha se ai e ka ndarë mendjen prej kohësh për një fëmijë.

Biseda në studio: Einxhel: Dagz i bën të gjitha punët e shtëpisë. Ai është ën Tiranë, unë në plazh. Dagz ëshëtë njeri praktik, nuk të bezdis. Nuk kërkon shumë për të ngrënë.

Po për bebin?

Einxhel: A kemi nisur punën, apo do e bëjmë bebin. Se di zemra, Dagz e keni aty pse më pyesni mua. Ishlla po ja mbush mendjen.

Dagz: Të ndarë e kam mendjen unë, prej moti.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close