Lajme

Elbasan, 25 vjeçari me “Benz” përplaset me motorrin, dërgohen në spital drejtuesi dhe pasagjeri

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Elbasan, ku një mjet tip “Benz” është përplasur me një motorr duke bërë që drejtuesi dhe pasagjeri i këtij të fundit të dërgohej me urgjencë në spital, ku raportohet se fatmirësisht gjenden jashtë rrezikut për jetën. në orën 12:00, në aksin rrugor Belsh-Kuçovë, shtetasi D. K., 25 vjeç, duke drejtuar mjetin tip “Benz”, ka humbur kontrollin dhe është përplasur me motomjetin me drejtues shtetasin S. C., 54 vjeç.

Njoftimi i Plotë: Elbasan/ Informacion paraprak , Më datë 19.11.2021, në orën 12:00, në aksin rrugor Belsh-Kuçovë, shtetasi D. K., 25 vjeç, duke drejtuar mjetin tip “Benz”, ka humbur kontrollin dhe është përplasur me motomjetin me drejtues shtetasin S. C., 54 vjeç. Për pasojë është dëmtuar drejtuesi i motomjetit dhe pasagjeri, shtetasi Nj. F., të cilët u dërguan në spital dhe ndodhen jashtë rrezikut për jetën. Grupi hetimor është në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: