Lajme

Emrat\ Aksidenti i rëndë me dy të vdekur, kush është punonjësi i FNSH-së që humbi jetën bashkë me gruan e tij

Në aksidentin tragjik që ndodhi në aksin Levan Levan-Tepelenë të mbrëmjes së sotme janë identifikuar edhe dy personat  që humbën jetën.

Bëhet fjalë për punonjësin e Forcave të Ndërhyrjes së Shpejtë, Sokrat Lela, i cili ndërroi jetë së bashku me gruan e tij, Fatbardha Lela si pasojë e aksidentit tragjik. Ndërsa mbetën të plagosur katër persona të tjerë.

Njoftimi i policisë:

Sot rreth orës 20:20, në aksin rrugor Levan-Tepelenë, në fshatin Buzëmadh, janë përplasur automjetet tip “Zafira” dhe “Ford”. Si pasojë e përplasjes kanë ndërruar jetë dy shtetas dhe janë plagosur katër të tjerë. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e shkakut të aksidentit si edhe identifikimin e personave që janë plagosur dhe kanë ndërruar jetë.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close