Lajme

Emri\ Grabiten dy të moshuar në Vermosh, autorët e lidhin çiftin dhe…

Një grabitje me dhunë ka ndodhur gjatë natës në Vermosh. Gazetari Igli Çelmeta raporton për “BalkanWeb” se dy të moshuar janë lidhur dhe grabitur. Nga të dhënat e para mësohet se është grabitur shtetasi Tom Tinaj dhe bashkëshortja e tij.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close