Lajme

EMRI/ Shqiptari humb jetën tragjikisht në Itali, zbardhen detajet

Shqiptari Agron Gjata ka humbur jetën pasi u përfshi në një aksident në Tronto Itali, në territorin e Controguerra.

Shqiptari, banues në Controguerra, tentoi të parakalonte por gjatë kthimit, preku një furgon Renault dhe Nissan u përmbys disa herë, derisa u përplas me mjetin Punto.

Gjata u dërgua në spital, mirëpo humbi jetën rrugës. Nga aksidenti, drejtuesi i mjetit Puntos ka mbetur i plagosur.

EMRI/ Shqiptari humb jetën tragjikisht në Itali, zbardhen detajet

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close