Lajme

Euro vazhdon të bjerë, dollari dhe paundi britanik shënojnë rritje në këmbimin valutor

Në kursin e Këmbimit Valutor sot vihet re një rënie e lehtë e Euros dhe Frangës Zvicerane, ndërsa Paundi Britanik dhe Dollari kanë shënuar rritje. Franga Zvicerane nuk ka pësuar ndryshime.

Më poshtë do të gjeni kursin e këmbimit valuator të përditësuar: Dollari: Blihet 107, Shitet 107.8 Euro: Blihet 121.3, Shitet 121.9 Paundi Britanik: Blihet 143.4, Shitet 144.8 Franga Zvicerane: Blihet 114.7, Shitet 115.6

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: