Lajme

Fëmija del jashtë dritares në katin e tretë dhe më pas…

Një video sho kuese është postuar në YouTube, ku shihet se si një fëmijë qëndron në këmbë në parvazin e dritares në katin e tetë. Kjo ngjarje ka ndodhur në qytetin Miass në rajonin Chelyabinsk në Rusi. Fëmija që po qëndronte në dritare dukej se nuk kishte aspak fr ikë, derisa për një moment dukej se do të bie, por fatmirësisht arrin të ruaj ekuilibrin dhe vendosë të kthehet brenda. Ky rast kishte tron ditur edhe fqinjët, të cilët me të parë djaloshin në dritare i telefonuan policisë. Por pasi që ata u shfaqën në vendin e ngjarjes djaloshi ishte futur brenda.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close