Lajme

Fier, 4 makina bëhen copash, trafik në zonë

Një aksident masiv ka ndodhur pak minuta më parë në zonën e njohur si ‘Qafa e Koshovicës’ në rrugën që të con në Cakran. Katër automjete janë përplasur mes tyre, duke shkaktuar dëme të mëdha materiale, ndërsa nuk raportohet fatmirësisht për të p lagosur.  Si pasojë e aksidentit është shkaktuar trafik i rënduar dhe kaos mes shoferëve, shkruan Faxnews. Ndërsa paraprakisht dyshohet se shkak i aksidentit ka qenë mos respektimi i distancës mes mjeteve të përfshira në këtë incident.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: