Lajme

Flet gruaja që u rrah për ujin e pijshëm në Librazhd: Më goditi me lopatë dhe me shkelm në bark

Një konflikt për ujin e pijshëm ka degjeneruar në dhunë fizike në Librazhd,ku pre ra një grua.

Violeta Muçaku u godit barbarisht nga Agim Facja me dy djemtë e tij, teksa ajo ka folur për ngjarjen, duke treguar tmerrin nqë kaloi.

Ajo thotë se është goditur prej tij me lopatë dhe me shkelma në bark, ndërsa shpjegon se sherri ka ndodhur për shkak të ujit të pijshëm.

“Shkuam meqë na ka marrë ujin. Më rrahu. Më ra me lopatë dhe me shkelm në bark”, deklaroi gruaja.Polica e ka marrë në pyetje të dhunuarën, ndërsa po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close