Lajme

FNSH dhe Policia aksion “blic” në Elbasan, kontrolle për personat në kërkim

Forcat e Ndërhyrjes së Shpejtë dhe Policia e Elbasanit kanë zhvilluar një aksion blic mbrëmjen e sotme në këtë qytet.

Bëhet me dije se policia po vijon kontrollet me qëllim kapjen e personave problematike, por edhe për të ruajtur rendin dhe sigurinë në këtë qytet.

Deri më tani nuk ka ende detaje për operacionin e zhhvilluar apo nëse ka persona të shoqëruar.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close