Lajme

Foto/ Aksidenti me dy viktima në Librazhd, ja momenti kur automjeti nxirret nga përroi

Një aksident me dy viktima u regjistrua në aksin Librazhd-Prrenjas.

Në vendin e ngjarjes ndodhen punonjës të shumë policie si edhe zjarrfikës që po punojnë për nxjerrjen e makinës nga përroi.

Nga ky aksident tragjik humbën jetën Arjan dhe Majlinda Yze , burrë e grua, pasi 55-vjeçari Arjan Yze humbi kontrollin e automjetit dhe përfunduan në përroin e Lengajcës. Aksidenti tragjik ndodhi gjatë natës, ndërsa u identifikua mëngjesin e kësaj të hënë.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close