Lajme

Foto\ Greqi, shuhet 20-vjeçarja pranë foshnjes, detaje

Një ngjarje thriller ka ndodhur ditën e sotme në Greqi, në Athinë, ku g rabitësit kanë hyrë në një shtëpi dhe kanë v rarë një 20-vjeçare, nënë e një vajze 11 muajshe.  Mediat greke bëjnë me dije se katër persona kanë hyrë në një shtëpi për të g rabitur në Glyka Nera.

Hajdutët fillimisht kanë hyrë në shtëpi dhe janë ngjitur në dhomat lart të banesës, ku atje kanë gjetur kryefamiljarin, 32-vjeçarin Charalambos Anagnostopoulos, të cilin e kanë lidhur dhe kanë dalë. Më pas g rabitësit kanë zbritur në dhomën poshtë ku ishte 20-vjeçarja me vajzën e vogël.

Ata kanë lidhur vajzën dhe e kanë t ërturuar që të tregonte se ku ndodheshin paratë. Pasi ajo ka treguar, ata i kanë marrë jetën duke e m bytur me l itar. Mësohet se g rabitësit ishin të informuar mirë dhe se e dinin se gjendja financare e familjes ishte e mirë.

Ata në banesë kanë marrë 15 mijë euro dhe bizhuteri. Kur 32-vjeçari arriti të zgjidhej dhe zbriti poshtë u përball me pamjet e t merrshme, ku pa bashkëshorten e pajetë dhe pranë saj vazja që qante, teksa jashtë ishte edhe qeni i mbytur. Ai ka njoftuar policinë duke thënë “ndihmë, më v ranë gruan”.

Policia po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes, ndërsa d yshohet se autorët kanë qenë të huaj, pasi sipas 32-vjeçarit, nuk flisnin shumë mirë g juhën g reke.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: