Lajme

FOTO/ Pas incidentit Berisha del në tribunë para protestuesve

Kryetari demokrat, Sali Berisha, nuk është ndalur pas provokimit të rëndë, kur u qëllua nga një person i infiltruar.

Ai hipi në tribunë dhe përshëndeti turmën e pranishme dhe ka dhënë një mesazh të shkurtër.

“Poshtë Edi Rama. Rroftë opozita shqiptare. Kundër regjimit të kriminelëve. Nder përjetë protestuesve. Asgjë në botë nuk na mposht ne, populli i opozitës, populli i fitores, poshtë Edi Rama” tha Berisha.

Mijëra persona janë mbledhur në bulevard.

FOTO/ Pas incidentit Berisha del në tribunë para protestuesve

FOTO/ Pas incidentit Berisha del në tribunë para protestuesve

FOTO/ Pas incidentit Berisha del në tribunë para protestuesve

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close