Lajme

Lulzim Basha “kapet mat” duke ndjekur live Sali Berishën?

Aktivitetet e kryedemokratit Lulzim Basha dhe ish-kryeministrit Sali Berisha për Ditën e Rinisë janë zhvilluar të ndara, por në të njëjtën kohë .

Por teksa Berisha mbante fjalën e tij para bustit të Azem Hajdarit në “Qyteti Studenti”, Basha ëshë “kapur mat”, duke e ndjekur live në Facebook. Gjithësesi ekziston mundësia që kjo të jetë një adresë “fake”.

Kryedemokrati nuk e kishte marrë ende fjalën e tij dhe ishte i ulur krah të pranishmëve në aktivitetet. Fotoja është bërë virale në rrjet. Kujtojmë se për herë të parë pas 31-vitesh, PD e feston e ndarë këtë ditë.

Basha me mbështetësit e tij “festonin” në ArTurbina, ndërsa Berisha me shumë demokratë zgjodhën “Qyteti Studentin”. SHQIP

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: