Lajme

FOTOT/ ‘Dashi, rrofsh që na mblodhe’! Deputeti i PD marton vajzën dhe bën bashkë demokratët

I buzëqeshur, në krahët e vajzës në një vallëzim, deputeti demokrat Dash Sula është shfaqur ndryshe mbrëmjen e kaluar. Sula ka martuar vajzën e tij, ndërsa kanë organizuar një ceremoni ku kanë mbledhur miq e të afërm.
FOTOT/ ‘Dashi, rrofsh që na mblodhe’! Deputeti i PD marton vajzën dhe bën bashkë demokratët

FOTOT/ ‘Dashi, rrofsh që na mblodhe’! Deputeti i PD marton vajzën dhe bën bashkë demokratët

Ka qenë deputeti Kreshnik Çollaku, i cili ka zbuluar detaje nga dasma, përmes fotove të ndara në Facebook, teksa krahas tyre ka shkruar “Rrofsh Dash që na mblodhe”

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close