Lajme

Gazetarja hùmbi të atin në aksidentin në Rrogozhinë: Pse ike o ba pa mua

Tre persona kanë humbur jetën në aksidentin e rëndë që ndodhi mëngjesin e sotëm në Rrogozhinë. Njëri nga viktimat i cili dhe ka humbur jetën në vendin e ngjarjes ka qenë oficeri i burgut të Peqinit  Tonin Mhilli, 58 vjeç. Mësohet se Tonin Mhilli është babai i gazetares Valbona Mhilli. Gazetarja ka bërë një dedikim të ndjerë  në rrjetet sociale, për të atin që tashmë nuk jeton më.

“Pse ike u ba pa mua. Pse e doje punën më shumë se ne o ba? Pse o komisari i jetës sime, o dashuria ime, o dritë, o jeta ime, i le ëndrrat në mes, o ba çohu,” shkruan gazetarja e Report Tv, teksa poston edhe një video me babanë e ndjerë.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: