fbpx
Lajme

Gjendet një emigrant sirian në Durrës, detaje…

Nje djale rreth moshes 20-vjecare eshte gjetur i pajete ne Durres. Policia ne informacionin e pare paraprak per ngjarjen ben me dije se trupi i pajete eshte ai i nje shtetasi sirian. Ai eshte gjetur i vdekur rreth orës 06:30, në lagjen nr.1,Durrës , në rrethana ende të paqarta Durrës/Informacion paraprak Më datë 02.06.2020, rreth orës 06:30, në lagjen nr.1,Durrës , në rrethana ende të paqarta është gjetur i pa jetë, një shtetas Sirian, rreth 20 vjeç, mashkull. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e ngjarjes.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button