Lajme

Gjendet trupi i pajetë i një personi në Fier, detajet e para

Pas skeletit të gjetur në Vlorë, një tjetër trup i pajetë është gjetur pasditen e së enjtes në qytetin e Fierit.

Mësohet se kufoma është gjetur në lagjen e Backallarëve në Fier. Trupi është gjetur në një godinë të braktisur në qytetin e Fierit.

Trupi është i dekompozuar dhe i përket një personi të seksit mashkull.

Në vendngjarje kanë mbërritur menjëherë forcat e policisë, të cilat po hetojnë për ngjarjen.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close