Lajme

Gjirokastër, Ka ndodhur

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në orët e vona të mbrëmjes së ndeshme në Gjirokastër Policia njofton se dy vëllezër kanë r rahur ish-gruan e njërit prej tyre në një lokal dhe janë larguar. Mësohet se dy autorët e dyshuar kanë q ëlluar me mjet mprehës dhe dorez hekuri edhe një 33-vjeçar, i cili nuk dihet pse është përfshirë në debat.

“Specialistët për Hetimin e K rimeve në Komisariatin e Policisë Gjirokastër  shpallën në kërkim shtetasit F. S. dhe G. S.(vëllezër) pasi këta shtetas gjatë mbrëmjes së datës 25.09.2021, në një  bar-kafe në lagjen “18-Shtatori”, Gjirokastër kanë d hunuar f izilisht dhe p sikologjikisht shtetasen O. S.(ish bashkëshortja e shtetasit F. S.).

Gjithashtu për motive të dobëta kanë q ëlluar me mjet mprehës dhe dorezë hekuri shtetasin S. G., 33 vjeç, banues në Gjirokastër, i cili ndodhet në Spitalin Rajonal Gjirokastër jashtë r rezikut për jetën”, njofton policia.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: