Lajme

Grisejda Myslimi: Forca e LSI buron nga fuqia e grave dhe vajzave (VIDEO)

Grisejda Myslimi,Kandidatja për deputete e LSI-së, e dyta në listën e qarkut të Vlorës, Në një postim në Facebook,  thotë se forca e LSI-së buron nga fuqia e grave dhe vajzave. “Forca e LSI buron nga fuqia e grave dhe vajzave. vajzat dhe gratë e Vlorës, Fierit por edhe të gjithë Shqipërisë në 25 Prill do të votojnë LSI.

Së bashku jemi edhe më të forta”,-shkruan kandidatja në facebook, ku edhe e ka shoqëruar me një video të takimeve dhe të kandidatëve zonja të LSI-së në qarkun Vlorë dhe Fier.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: