Lajme

Gruaja pa patentë futet në dyqanin e veshjeve me gjithë makinë

Një aksident i çuditshëm ka ndodhur mëngjesin e sotëm në lagjen 16 në Durrës teksa automjeti është futur në ambientet e një biznesi anë rrugës.

Burime bëjnë me dije se makina, në pronësi të një biznesi aty pranë drejtohej nga një grua pa patentë, e cila ka humbur kontrollin dhe është futur në një dyqan pasi kaloi edhe trotuarin.

Për fat të mirë nuk ka të lënduar nga aksidenti, ndërsa policia po bën veprimet përkatëse.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close