Lajme

“Hape krahun ti legjenda e shtetit”/ Policia e Tiranë ndjek live të riun në “TikTok” dhe i bën “surprizën” e papritur

Mbrëmjen e kaluar gjatë një operacioni Policia Rrugore e Tiranës ka arrestuar një shtetas i cili hiqej si efektiv policise.

Rrugorja e kryqytetit ka ndjekur live në “TikTok” të riun i cili ishte duke qarkulluar në rrugët e Tiranës me një furgon të bardhë dhe fenelinën e policisë ndezur.

Në momentin që ky shtetas kuptoi që ishte duke u ndjekur nga blutë menjëherë mbylli “liven” në TikTok, mirëpo ishte tepër vonë pasi efektivët kishin ndjekur çdo hap të tij.

“Hape pak krahun, hape ti legjenda e shtetit”, dëgjohet të thotë efektivi i policisë gjatë momentit kur këtij të riu i’u dha sinjali për të ndaluar.

Mësohet se këtij shtetasi i është pezulluar leja e drejtimit për 12 muaj. Ky person në rrjetin social “TikTok” ka një llogari me emrin “Legjenda e Shtetit”.

Herë pas here postonte video të ndryshme ku shihej teksa qarkullonte në rrugët e kryeqytetit me automjet mbi të cilin vendoste edhe fenelinën e Policisë.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close