Lajme

Himarë, Kapet autori i biznesmenit Goro, është nga Tirana \EMRI

Himarë Policia në kohë rekord kap gjatë ndjekjes autorin e dyshuar të v rasjes së 51 vjecarit Niko.Goro. Si rezultat i reagimit në kohë dhe ndjekjes së pandërprerë të autorit, u bë e mundur që në vendin e quajtur “Livadhet”, të kapjen dhe pra ngosej autori i dyshuar i v rasjes, shtetasi Kliti Leka , 53 vjeç, banues në Tiranë

Policia ka sekuestruar ar mën e dyshuar të k ri mit, ar më zja rri kallas hnikov dhe automjetin me të cilin u largua autori.  Autori po shoqërohet për në ambientet e Policisë për veprime të mëtejshme

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close