Lajme

Hodhën kavanozin me mall nga dritarja/ Dy shqiptarë në pranga

Dy të rinj shqiptarë janë a rrestuar ditën e djeshme në Itali pasi u kapën duke transportuar k ok ainë me automjetin e tyre. Mediat italiane bëjnë me dije se fillimisht ata hodhën një kavanoz nga dritarja dhe nxituan t’ia mbathin nga vendin e ngjarjes. Policia u vu pas tyre dhe më pas i a rrestoi. Të dy të rinjtë figurojnë më p recedentë të mëparshëm p enalë. Në momentin e a rrestimit, ata kanë deklaruar se përshpejtuan lëvizjet për shkak të f rikës nga sanksionet për shkeljen e masave anti-COVID.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: