Lajme

I këputi këmbën 30 vjeçares shtatzënë, i riu që shkaktoi aksidentin në Tiranë është djali i…

19-vjeçari që përplasi kalimtaren 30-vjeçare  Xhesina Gega  në Tiranë pak orë më parë është Jehon Breçani.

I riu është djali i ish-zëvendësdrejtorit të Policisë së Tiranës, Erzen Breçani.  Mësohet se e reja është në spital në gjendje të rëndë për jetën pasi përplasja me makinën i ka këputur këmbën.

Ajo ishte duke pritur autobusin mbi trotuar, duke mos patur asnjë lloj faji ndersa shkak per aksidentin mund te kete qene shpejtesia e te riut, dhe lageshtia ne rruge.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: