Lajme

Ilir Meta në Kolonjë, nxjerr foton dhe uron ditë të mbarë nga vendi turistik

Presidenti i Republikës Ilir Meta ndodhet në Jug të vendit, ku kësaj here ka qenë në Kolonjë. Meta ka qenë në Rehovë, Ersekë, një vend turistik dhe historik në Shqipëri, nga ku ka uruar për një ditë të mbarë.

“Ju uroj një ditë të mbarë nga Rehova e mrekullueshme!”, shkruan Presidenti Meta përbri fotos së tij me sfond natyrën. Ju uroj një ditë të mbarë nga Rehova e mrekullueshme!

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: