fbpx
Lajme

Infektohet me COVID-19 zv.drejtori i Rendit i DVP Tiranë, Dhimitraq Ziu

Një tjetër drejtues i Policisë së Shtetit është infektuar me koronavirus. Behet fjalë për zv.drejtorin e Rendit e Drejtorisë Vendore të Policisë Tiranë, Dhimitraq Ziu. Lajmi është bërë i ditur për ‘BalkanWeb’ nga gazetarja Dorjana Bezat. Mësohet se Ziu aktualisht është në gjendje të stabilizuar dhe po trajtohet në banesë. Kujtojmë se pak ditë më parë u infektua me COVID-19 dhe kreu i Policisë së Shtetit, Ardi Veliu.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button