Lajme

Ish-kryeprokurorja e Tiranës, Elisabeta Imeraj humb nënën e saj: Do të jesh gjithmonë mes nesh!

Ish-kryeprokurorja e Tiranës Elisabeta Imeraj ka humbur të ëmën. Lajmin e ka bërë me dije vetë ajo përmes një statusi në rrjetet sociale.

Imeraj citon fjalët e fundit të së ëmës para ndarjes nga jeta, pas disa vitesh betejë me një sëmundje të rëndë.

Ai shkruan se, nëna e saj do të jetë gjithmonë mes tyre si një grua plot shpresë që gjithë jetën ua kushtoi fëmijëve të saj.

Statusi i Elisabeta Imerajt

“Jeta ju perket te rinjve….

Semundja nuk pyet, une dhe Ju bashke luftuam….

Tani është koha të Ju lë ”

Me keto fjale te ndjera, sot me 14 Qershor nderroi jete, pas disa vitesh perpjekjeje nga nje semundje e rende, nena ime ZYLFIJE IMERAJ.

Nje grua plot force, plot shprese, nje njeri me virtyte dhe vlera, qe gjithe jeten ua kushtoi femijeve.

Do jesh gjithmonë mes nesh, me fjalët e tua, me mbeshtetjen tënde, me dashurinë tënde…

Te falenderojme shume Mama e dashur…..

Dhe të premtoj Amanetin…..

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close