Lajme

Kamioni përplaset me taksinë, radhë të gjata trafiku në “Astir”

Një kamion është përplasur me një taksi mëngjesin e kësaj të hëne. Ngjarja ka ndodhur në zonën e Astirt në Tiranë.

Nga aksidenti nuk ka persona të lënduar. Si pasojë e përplasjes janë krijuar radhë të gjata trafiku. Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close